Ile kosztuje uzyskanie wirtualnego adresu w Niemczech

Wirtualne biuro Niemcy — adres dla firm

Myślisz o pracy w Niemczech, ale nie chcesz zostawiać rodziny bądź przeprowadzać się całą rodziną na teren Niemiec? Masz zobowiązania w Polsce, które wymagają od ciebie bardzo częstego powrotu bądź nawet nieopuszczania Polski zbyt często? Lub mieszkasz w Niemczech, chcesz otworzyć swój biznes, ale nie chcesz ponosić kosztów związanych z najmem lokalu? To wszystko nie wyklucza prowadzenia firmy w Niemczech. Wynajem wirtualnego biura to możliwość pracy w Niemczech z adresem zamieszkania w Polsce.

Czym jest wirtualny adres dla firmy i jakie są jego zalety?

Wirtualny adres firmy to adres, na który firma faktycznie jest zarejestrowana. W dokumentach widnieje on jako adres przedsiębiorstwa, natomiast adres przedsiębiorcy, czyli osoby prowadzącej firmę, może być inny. Adres siedziby firmy zgodnie z niemieckim prawem musi znajdować się w Niemczech, jednakże adres przedsiębiorcy może być w dowolnym miejscu Unii Europejskiej, a więc także w Polsce.

Możliwość rejestracji firmy w Niemczech bez posiadania adresu na terenie Niemiec jest ogromną zaletą dla wielu Polaków. Jest to de facto wynajem adresu z usługą e-biuro. W specjalnie wyposażonym do tego biurze rachunkowym pracownicy opracowują korespondencję przedsiębiorcy, podczas gdy sam przedsiębiorca znajduje się w Polsce lub w innym miejscu na świecie i w ramach pakietu wirtualnego biura otrzymuje dokumentacje w dowolny wygodny dla niego sposób online. Zalety wirtualnych biur są ogromne, zapewniają komfort i brak konieczności posiadania zamieszkania w Niemczech przy jednoczesnej pracy w tym kraju.

Prestiżowy adres biura pozwala także na uzyskanie dobrej pozycji wśród innych przedsiębiorców, bowiem to ten adres to adres korespondencji i adres, na który zwrócą uwagę klienci. Jest to także biuro pod rejestrację firmy. Jest to też tańsza opcja niż wynajem biura czy też lokalu na terenie Niemiec, gdzie przedsiębiorca regularnie musiałby się pojawiać. Korzyści z posiadania biura wirtualnego jest więc wiele.

Jakie usługi oferuje nasze biuro rachunkowo-księgowe w ramach wirtualnego biura?

Wirtualne biuro umożliwia prowadzenie firmy w Niemczech bez osobistego adresu na terenie tego kraju. Obsługa wirtualnego biura obejmuje opracowywanie i przekazywanie korespondencji do klienta. Pakiet wirtualnego biura może być rozszerzony o dodatkowe usługi, np. prowadzenie księgowości, wystawianie faktur, tłumaczenie dokumentów itd. Jest to także usługa e – biuro, wszystko odbywa się online. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę wynajmu wirtualnego biura.

  Napisz, a zadzwonimy do Ciebie!

  Ile kosztuje uzyskanie wirtualnego adresu w Niemczech?

  W zależności od rodzaju firmy oraz zakresu świadczeń usługa e – biuro oraz prestiżowy adres firmy, koszty obsługi biurowej są różne. Poszukiwanie siedziby firmy w Niemczech powinno zacząć się od tego, jaki adres wydałby się najlepszy dla naszych klientów docelowych, a także gdzie obsługa dokumentacji jest na najwyższym poziomie.

  Dlaczego warto wybrać wirtualne biuro w Niemczech?

  Polskim przedsiębiorcom nierzadko trudno się odnaleźć w nowej rzeczywistości podatkowej w Niemczech. Koszty wynajęcia biura czy mieszkania pod adres firmy są zbędne. Wirtualne biuro w Niemczech to również pomoc księgowych. Podsumowując, wynajem adresu ma również wiele innych zalet oprócz oczywistego adresu korespondencji, dzięki któremu wszystkie dokumenty otrzymywać będziemy wygodnie online.

  Jakie są wymagania prawne i podatkowe dla firm korzystających z wirtualnego adresu w Niemczech?

  Korzystanie z wirtualnego adresu przez firmę w Niemczech wiąże się z kilkoma kwestiami prawno-podatkowymi, które należy uwzględnić. Firma zarejestrowana w Niemczech zobowiązania podatkowe też odprowadza w Niemczech. Możliwość rejestracji firmy wirtualnie, z dowolnego miejsca, wiąże się także z tym, że lokalnie wysokość podatków czy różne przepisy różnią się od innych miejsc.